Yüklüyor...

Main

Sıkça Sorulan Sorular

1- Üye oldum ama aktivasyon kodu mail adresime gelmedi, ne yapabilirim ?

Bu konuda en sık görülen hata mail adresinin yanlış yazılmasıdır
Mail adresinizde türkçe karakter bulunmamalıdır; küçük -i- yerine büyük -İ- yazılması gibi.
Mail adresinin başlangıcına (www) eklenmemelidir vb.
Mail adresinde hata yoksa ilgili linkten aktivasyon kodunun tekrar gönderilmesini isteyiniz.
Üye kayıtlarını belli aralıklarla kontrol ederek, aktivasyonu biz gerçekleştiriyoruz, bu durumda kayıt esnasında belirlediğiniz mail adresi ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.
Buna rağmen giriş yapamadı iseniz info@eprovitamin.com adresimize mail gönderiniz, en kısa sürede aktivasyon gerçekleşirilecektir.2 - Siparişimin onay aşamasında hata ile karşılaştım ne yapmalıyım ?

Bazı durumlarda sipariş onay aşamasında hata ile karşılaşabilirsiniz, bu durumda sağ üst köşede bulunan siparişlerim bölümünden kontrol ediniz siparişinizi bu sayfada görebiliyorsanız bize ulaşmıştır, siparişlerim sayfasında yok ise tekrar deneyiniz.

Kredi kartı ile ödeme sırasında işlem onaylanmaz ise ödeme sayfası tekrar açılır ve hata mesajı gösterilir, kredi kartınız ile ilgili problem olduğunu belirten mesaj alırsanız lütfen bankanız ile iletişime geçiniz kartınızla ilgili problem yoksa bizimle iletişime geçiniz.

3- Anlaşmalı olmadığınız banka kredi kartları ile online ödeme yapabilir miyim?

Anlaşmamız olmayan banka kredi kartları ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme sayfasında tek çekim işaretledikten sonra, listedeki herhangibir bankayı seçip tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Ödeme diğer banka sanalposları tarafından tahsil edilecektir.

4- Yapı Kredi World Card ile ödeme sırasında Joker Vadaa özelliğini kullanabilir miyim?

Evet; Ödeme sayfasında Yapı Kredi Bankasını seçip kart bilgilerinizi girdikten sonra "Joker Vadaa Kullanmak İstiyorum" tuşuna basınız, kartına özel imkanlar açılan pencerede gösterilecektir, istediğiniz Joker Vadaa özelliğini seçtikten sonra, işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tagler

Hiçbiri

ProSpor.net ilgilendiğiniz spor branşlaruna uygun geniş bir ürün yelpazesi içeren ve güvenli alışveriş yapabileceğiniz ProSpor Sanal Mağazasıdır.